+90 539 342 6363
 
   

  (ÇEMLİS-DER) DE GELENEKSEL BAYRAMLAŞMA SEVİNCİ

Tarih : 03.07.2023  |  1028 defa okundu..
ÇEMLİS-DER Kurban Bayramı dolayısıyla bayramlaşma programı düzenlendi. (ÇEMLİS-DER) bayramlaşma programı bayramın 3. günü dernek lokalinin çay bahçesinde gerçekleşti. 
Bayramlaşmaya Çanakkale Belediye Başkan yardımcısı M.İrfan Mutluay, CHP Çanakkale Merkez İlçe Başkanı üyemiz Süleyman Erte, önceki dönem AK Parti Çanakkale İl Genel Meclisi Üyesi ve Çanakkale Ziraat Odası Başkanı üye Ufuk Ünver, Çanakkale Madeni İşler ve Sanatkarlar Odası Başkanı üye Fahrettin Dündar, İyi Partili üye İlhan Atıcı ve arkadaşları, iş insanları, çok değişik ortamlardan katılanlar ile emekli eğitim yöneticileri ve öğretmenler, esnaflar, çiftçiler, üyeler, gönüllüler ve eşleri ile çocukları, torunlarının katıldıkları geleneksel bayramlaşma programını Dernek Başkanı Ahmet Özel ve yönetim kurulu üyeleri karşıladılar. 
Dernek Başkanı Ahmet Özel açılış konuşması ile bayramlaşmanın önemini dile getirerek, katılanlara hoş geldiniz diyerek bir arada olmaktan dolayı teşekkür etti. Katılımcılardan Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı M. İrfan Mutluay, CHP Çanakkale Merkez İlçe Başkanı üye Süleyman Erte, önceki dönem AK Parti Çanakkale İl Genel Meclisi Üyesi ve Çanakkale Ziraat Odası Başkanı üye Ufuk Ünver, İyi Partili üye İlhan Atıcı, derneğimizin büyüğü üye İnşaat Mühendisi Rafet Bilici, 1978 yılından bu güne hizmet veren Bayır Dondurmaları Süt ve Süt Ürünleri İşlermelerinin sahibi üye Süleyman Büyükgaga birer konuşma yaparak bayramlaşma ve mesleki eğitim ile üretimin önemi dile getirildiler.
 Geleneksel hale gelen bayramlaşma programlarında gelenek halini alan Çanakkale Yöresi Halk Oyunları oynandı. 
Çeşitli ikramların yapıldığı bayramlaşma programında, çok farklı ortamlardan katılımın olması güzel ve coşkulu bir bayramlaşma gerçekleşmesine sebep oldu. Uzun zamandır görüşemeyenlerin buluşma, görüşme ve özlem giderme ortamının olması bayramlaşmanın asıl amacına ulaşılmış oldu.
Katılımcılara teşekkür eden Dernek Başkanı Ahmet Özel, gelecek dönemlerde nicelerinde görüşmek üzere diyerek iyi bayramlar diledi ve bayramlaşma programı tamamlandı. Katılımcılar bayramlaşma programının sonrasında anı fotoğrafları çektirerek çay bahçesinde sohbet etme imkanı buldular. 


Bayramlaşmaya katılan tüm katılımcılara, mazeretleri nedeniyle katılamayıp telefon ile duygularını paylaşanlara yönetim kurulu olarak teşekkür ediyor, başka programlarda buluşmak üzere sevdiklerinizle birlikte sağlıklı bir yaşam diliyoruz. 
Saygılarımızla.
Çanakkale Endüstri Meslek Lisesi Mezunları Derneği Yönetim Kurulu.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım