+90 539 342 6363
 
   

  Ç. T. B. HEYETİ ÇAN’DA ZİYARETLERDE BULUNDU.

Tarih : 26.08.2021  |  111 defa okundu..
Çanakkale Ticaret Borsası Yöneticileri, 24.08.2021 Salı günü Çan İlçesinde Borsa üyelerini ve tarım paydaşlarını ziyaret ettiler.Meclis Başkanı Abdullah Deniz, Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen, Meclis Üyesi Vayit Tüzgen ve Genel Sekreter Sevcan Elver’den oluşan borsa heyeti Çanakkale’nin Çan ilçesinde üretim yapan ve ticaretle iştigal eden borsa üyeleri ile tarım paydaşlarına ziyaretlerde bulundular.

Ziyaretlerde, Borsa Üyeleri Emrah Kuru, Sabri Kuru, Ayşe Acar, Kerim Demir, Hasan Elma, Pehlivan Kasap, Muhsin Alemdar, Fettah Güneş, Kalfaoğlu Gıda, Mücahit Karaca ile Çan Köy-Koop, Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği, Çan Süt Üreticileri Birliği ve Çan Ziraat Odası ziyaret edildi.

Üyelerin genel ve özellikle de pandemi sürecindeki durumları hakkında bilgi edinip, dilek ve taleplerini alan Çanakkale Ticaret Borsası heyetinin yerinde yaptığı ziyaretler son derece olumlu bulundu.

Üye ziyaretlerinin Borsa hizmetlerinin kesintisiz sürdürülmesi bakımından önemli olduğunu ifade eden Borsa Meclis Başkanı Abdullah Deniz ile Yönetim Kurulu Başkanı S.Kaya Üzen; "İlçelerimizde gerçekleştirdiğimiz ziyaretlerimize Çan ilçemizde devam ediyoruz. Her yıl düzenli olarak yönetim kurulu ve meclis üyelerimizle birlikte borsamıza kayıtlı olan il merkezi ve ilçelerimizde faaliyet gösteren üyelerimizi ziyaret ederek sorunlarını dinliyor ve görüşlerini alıyoruz. Tarım paydaşlarımız olan kurumlarımız ile de bir araya gelerek istişarelerde bulunuyoruz. Ziyaretlerimizde ayrıca Borsamızın yapmış olduğu çalışmalar ile ilgili üyelerimizi bilgilendirdik. Pandemi sürecinin tarım ve gıda sektörünün öneminin anlaşılmasına yaptığı olumlu katkıyı değerlendirerek, üyelerimizden gelen önerileri ilgili makamlara taşıyarak çalışmalarımızı yönlendirmekteyiz. ” ifadelerini kullandılar.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım