+90 539 342 6363
 
   

  ÇOMÜ STRATEJİK PLANLAMA EKİBİ TOPLANTISI VE ÇALIŞTAYI GERÇEKLEŞTİ

Tarih : 17.09.2023  |  224 defa okundu..
2024-2028 ÇOMÜ Stratejik Planlama Ekibi Toplantısı ve Çalıştayı Rektörlük Senato Salonunda gerçekleştirildi. Toplantıya; Rektör Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Dinçay Köksal, Akademik Birim Temsilcileri, Daire Başkanlıkları ve merkezlerden temsilcilerden oluşan planlama ekipleri katıldı.Toplantıda Rektör Erenoğlu; 2024-2028 stratejik planın, ÇOMÜ’nün misyon, vizyon, amaç ve hedeflerini belirleyecek, bu hedeflere ulaşmak için izlenecek yol haritasını ortaya koyacak önemli bir çalışma olduğunu vurguladı ve şunları söyledi:
“Bu planın hazırlanmasında tüm paydaşlarımızın katılımını önemsiyoruz. Bu nedenle sonraki toplantılarda strateji planlama ekibimize; akademisyen, idari personel, öğrenci ve mezunlarımızdan oluşan geniş bir katılım sağlanacak. Üniversitemizin stratejik planı; eğitim, araştırma, toplumsal katkı ve kurumsal yönetim alanlarında belirlediğimiz hedeflere ulaşmamızı sağlayacak yol haritamız olacaktır. Bu bağlamda strateji planlama ekibi; üniversitemizin iç ve dış çevresini analiz etmek, üniversitemizin güçlü ve zayıf yönlerini belirlemek, geleceğe yönelik fırsat ve tehditleri tespit etmek için çalışmalarına başlayacak.”
 Bu toplantı ile strateji planlama ekibinin çalışmalarının şekillendirilmesi ve stratejik plan hazırlık programının belirlenmesi çalışmalarının yapılacağını dile getiren Rektör Erenoğlu, “ Bu kapsamda; vizyon, misyon, temel değerler, amaçlar ve hedefler üzerine odak gruplar çalışarak stratejik plânımızın geliştirip güncellenmesine doğrudan katkı sağlayacaklardır” dedi ve toplantının ÇOMÜ için hayırlı olmasını diledi.

YAZARLAR


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım