+90 539 342 6363
 
   

  ÇTSO ÜYELERİNDEN YÖNETİM KURULUNA ZİYARET

Tarih : 22.09.2023  |  71 defa okundu..
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası bir önceki dönem Meclis Katip Üyesi olan Koç Isı Sistemleri sahibi Kanber Koç, Çanakkale Atlas İnşaat Sahibi Evren Nuransoy, Belli Mühendislik Sahibi Cem Belli, Haluk Güven Sigorta Ltd. Şti. sahibi Murat Acar, Gezen Danışmanlık Ltd. Şti. ortaklarından Av. Erdal Gezen, Sibel Koç ve Ticaret Sicil emekli müdürümüz Birten Sarıbaş ÇTSO Yönetim Kurulu’na ziyarette bulundu.



ÇTSO Kongre ve Fuar Merkezi’nde gerçekleşen ziyarette; ÇTSO Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Başkan Yardımcısı Ersin Kahraman ile Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.
Ziyaretle ilgili bilgi veren Başkan Semizoğlu; “Üyelerimizin ziyareti bizleri memnun etti. Üyelerimizin sektörleri ile ilgili bilgi aldık. Çanakkale’de yaşayanlar olarak hepimizin ortak arzusu memleketimizin gelişerek, dokusundan bir şey kaybetmeden büyümesidir. Üyelerimize bu noktada gösterdikleri faaliyetler ve emeklerinden dolayı teşekkür ederim. Çanakkale’nin hak ettiği konuma gelebilmesi için yapılan ve yapılacak olan çalışmalara kim bir tuğla koysa minnettarız” dedi.





İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım