+90 539 342 6363
 
   

  BOZDAĞ: GÜN GEÇTİKÇE HEDEFLERİNİ DAHA DA BÜYÜTÜYOR.

Tarih : 02.10.2023  |  163 defa okundu..
Hüseyin Bozdağ, Hamad & Huseyin Trading company Yönetim kurulu Başkanı , Yemek İstanbul Yönetim kurulu Başkanı, Yemek Doha Yönetim kurulu Başkanı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Türkiye hizmet sektörü Meclis Başkan.Bozdağ: ''Bildiğiniz üzere 2018den bu yana Ana işimiz olan Catering sektöründe körfez ülkelerinin en önemlisi olan Katarda yaklaşık 2000 çalışanımız, günlük 140 bin yemek üretim kapasitemiz ile Katarlı ortaklarımız ile devam etmektedir.

İhtiyacını gördüğümüz yeni bir sektörde yine 2Ekim 2023te Sayın Ticaret Bakanımız Profesör Dr. Ömer Bolat beyin ve Türkiye Cumhuriyeti Doha Büyükelçimiz Dr. Mustafa Göksu beyin Katılımıyla Türkiye'den yerli ve milli markamız olan Anadolu Erciyes Holdingin Bünyesinde bulunan 4 Ayrı markayla Katarın en lüks Alışveriş Merkezinde Vendome Place Mallda 1) Doqu Home tekstil (Ev tekstili) 2) İstikbal (Mobilya sektöründe) 3) Bellona (Mobilya sektöründe) 4) Gümüşsuyu (Halı sektöründe) olmak üzere Hamad & Huseyin Trading company olarak Doqu Home Mağazamızın açılışını sizlerle paylaşmaktan Gurur duyarım.

Yaklaşık 4 milyon Katar riyali tutarında yatırımımızın ülkemizin 4 ayrı sektörde ihracatının ve istihdamının artmasına katkı sağlamasını düşünüyoruz. 
Gelecekte örnek olarak oluşturduğumuz bu modeli yine Körfez ülkelerinden başta Suudi Arabistan olmak üzere Dubai, Abu Dabi, Şarikah, Umman, Kuveyt, Ürdün'de hedeflemekteyiz.
 Ülkemizin ihracatının artması ve Türkiyemizin bilinirliğinin artması için mücadelemizi eksiksiz yerine getirmek için çalışıyoruz'' dedi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım