+90 539 342 6363
 
   

  Bayramiç'te futbol turnuvası heyecanı başlıyor.

Tarih : 13.10.2023  |  167 defa okundu..
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutlamaya hazırlanan Bayramiç Belediyesi, Atatürk Spor Kompleksinde futbol turnuvası düzenliyor.Bayramiç Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında 20 takımın yer alacağı bir futbol turnuvası düzenlemeye hazırlanıyor. Atatürk Spor Kompleksinde önümüzdeki hafta sonu başlayacak olan Halı Saha Açılış Turnuvası Cumhuriyet Kupası için belediye meclis salonunda kura çekimi yapıldı. Başkan Yardımcısı Ahmet Karadeniz ve Bayramiç Belediyespor Kulübü Başkanı Metin Akıncı’nın koordinatörlüğünde yapılan kura çekiminde, takımların temsilcileri fikstürü belirledi.
Kuraya göre A grubunda Bayramiç Orman, Land Grup, Pizza Villa, Afrodit, Dönerci Barlas; B grubunda Devlet Hastanesi, Türkmenli Spor, Dereli Emlak, Msn Tarım, Kazdağ Emlak; C grubunda Menderes City, Agalar, Çınaraltı Pide, Kasap Levent, Öztürk Mermer ve D grubunda ise Aysun Hobi, Alsancak, Çarşı Döner, Muradiye Spor, Prestij Döner bulunuyor. Turnuvayla ilgili bilgi veren Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 100. yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Turnuvamızın da şenlik havası içinde geçeceğine, takımlarımızın sportmence mücadele edeceğine inanıyoruz. Kazasız belasız bir turnuva geçirmemizi temenni ediyor, dostluk kazansın diyorum ve tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nın 100. yıl dönümünü çeşitli etkinliklerle kutlamaya hazırlanan Bayramiç Belediyesi, Atatürk Spor Kompleksi'nde futbol turnuvası düzenliyor.
Bayramiç Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları kapsamında 20 takımın yer alacağı bir futbol turnuvası düzenlemeye hazırlanıyor. Atatürk Spor Kompleksi'nde önümüzdeki hafta sonu başlayacak olan Halı Saha Açılış Turnuvası Cumhuriyet Kupası için belediye meclis salonunda kura çekimi yapıldı. Başkan Yardımcısı Ahmet Karadeniz ve Bayramiç Belediyespor Kulübü Başkanı Metin Akıncı’nın koordinatörlüğünde yapılan kura çekiminde, takımların temsilcileri fikstürü belirledi. Kuraya göre A grubunda Bayramiç Orman, Land Grup, Pizza Villa, Afrodit, Dönerci Barlas; B grubunda Devlet Hastanesi, Türkmenli Spor, Dereli Emlak, Msn Tarım, Kazdağ Emlak; C grubunda Menderes City, Agalar, Çınaraltı Pide, Kasap Levent, Öztürk Mermer ve D grubunda ise Aysun Hobi, Alsancak, Çarşı Döner, Muradiye Spor, Prestij Döner bulunuyor. Turnuvayla ilgili bilgi veren Bayramiç Belediye Başkanı Mert Uygun, “Cumhuriyetimizin ilan edilişinin 100. yıl dönümünü kutlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Turnuvamızın da şenlik havası içinde geçeceğine, takımlarımızın sportmence mücadele edeceğine inanıyoruz. Kazasız belasız bir turnuva geçirmemizi temenni ediyor, dostluk kazansın diyorum ve tüm takımlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım