+90 539 342 6363
 
   

  SÖNMEZIŞIK: ''DEMEK Kİ 10 YIL OLMUŞ''

Tarih : 16.10.2023  |  170 defa okundu..
SÖNMEZIŞIK: ''DEMEK Kİ 10 YIL OLMUŞ''TMMOB Eski Orman Mühendisleri Odası, Birlik Meclis Üyesi ve Ege ve Marmara Çevreci Belediyeler Birliği Başkanı Salih Sönmezışık: ''Sevgili arkadaşım, can dostum Oktay EKİNCİ'yi on yıl önce,çok erken yaşında ve en verimli çağında yitirdik. Ülkemizin çevre ve kültürel değerlerinin korunmasında çok önemli bir savaşçı idi.
Özellikle o Mimarlar Odası ,ben Orman Mühendisleri Odası Başkanı olarak birlikte, Kazdağları'ndan, Kaçkar Dağları'na kadar geniş bir coğrafyada ,ormanlar, meralar, tarım alanları ve kültürel değerlerimizin korunması konusunda bir çok etkinlikler düzenledik.
Tarihi Kentler Birliği 'nin toplantılarında bile, orman ve ormancılık sorunlarını masaya yatırdığımız günler oldu. O toplantılarda işlediğimiz konuları, geniş kitlelerin de izlemesi için, kendisinin TV Kanallarında çok izlenen, ekte resmini gördüğünüz  İMAR DOSYASI programında yeniden değerlendirirdik.
Onu bu kadar erken kaybedince, kendimi yalnız hissetmeye başladım. Kaldı ki, ondan sonra, hiç bir TV Kanalının programa katılma teklifini kabul etmedim ,halen de etmiyorum.
Senin yerini doldurmak çok zor sevgili arkadaşım. Işıklar içinde uyu, yıldızlar yoldaşın olsun inşallah. Seni hiç unutmayacağım'' dedi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım