+90 539 342 6363
 
   

  ÇANAKKALE TİCARET VE SANAYİ ODASINDAN SAMSUN'A ZİYARET

Tarih : 27.10.2023  |  40 defa okundu..
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Samsun Valisi Sayın Orhan Tavlı’yı ve Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulunu ziyaret etti.Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki Murzioğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Süleyman Hızır, Meclis Başkanı Halük Akyüz ve Genel Sekreter Süleyman Karabük’ün ev sahipliği yaptığı ziyarette Samsun ve Çanakkale’nin ekonomi, sanayi ve ihracat potansiyelinin yanı sıra öne çıkan sektörlerine ilişkin bilgiler verildi. İki bölge arasındaki ticari ilişkilerin güçlenmesi ve iş birlikleri için fikir alışverişi yapıldı. Görüşmenin sonunda günün anısına karşılıklı hediye takdimi yapıldı.
Samsun Ticaret ve Sanayi Odası ziyaretinden sonra Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Salih Zeki Murzioğlu’nun da katılımlarıyla Samsun Valiliğine geçilerek Samsun Valisi Sayın Orhan Tavlı makamında ziyaret edildi.
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; Başkan Yardımcıları Ersin Kahraman ve Murat Aydoğdu, Sayman Üye Turgay Kılıç, Yönetim Kurulu Üyeleri Ahmet Çelik, Volkan Temiz ve Şakir Kutluay, Genel Sekreter Sema Sandal,  Ticaret Sicil Müdürü Şerife Kurt ve Uzman Berkay Geçer’in hazır bulunduğu ziyaretler ile ilgili bilgi vererek “Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Milli mücadelemizde kilit önem taşıyan Samsun’da bulunmaktan mutlu olduk. Samsun ve Çanakkale’nin tarihi ve coğrafi ortak yönleri bizleri daha da yakınlaştırıyor. Samsun Ticaret ve Sanayi Odamız ile bir dönem Çanakkale Valisi olarak görev yapan Sayın Valimiz Orhan Tavlı’ya misafirperverlikleri için teşekkür ediyorum” dedi.


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım