+90 539 342 6363
 
   

  TRUVA BAKIR'DAN BÜYÜK JEST

Tarih : 31.10.2023  |  157 defa okundu..
Cumhuriyetin 100.yılında, Gazilere takdim edilen kıyafetler dolayısıyla program düzenlendi.Düzenlenen programa Bayramiç Kaymakamı Alper Taş, Truva Bakır Maden AŞ Genel Müdürü Ünsal Arkadaş ve Truva Bakır Maden AŞ Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Naci Tülek de katıldı. Kıyafetler Truva Maden A.Ş. destekleri ile hazırlanırken, kıyafetlerin tamamı Bayramiç’te bulunan yerel bir esnaftan alındı. Bölge ekonomisine de katkıda bulunuldu.
Bayramiç Kaymakamlığı tarafından yapılan bilgilendirmede, “Cumhuriyetimizin 100. Yılında ilçemizde bulunan gazilerimiz için, Truva Maden A.Ş. destekleri ile hazırlanarak takdim edilen kıyafetler dolayısı ile program düzenlendi.
Kaymakamımız Alper Taş, gerçekleştirilen çalışma nedeniyle firma sahibi ve yetkililerine teşekkür ederek, plaket takdim etti. Kıymetli gazilerimiz ve katılımcılar ile sohbet eden Kaymakamımız Alper Taş programa katılımlarından ötürü teşekkür ederek, tüm katılımcıların Cumhuriyet Bayramını kutladı.
Programa gazilerimiz, idare amirlerimiz, Truva Bakır Maden A.Ş. Genel Müdürü Ünsal Arkadaş ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Naci Tülek katıldı” ifadeleri yer aldı.


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım