+90 539 342 6363
 
   

  AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas'ın 10 Kasım Atatürk'ü Anma Günü Mesajı

Tarih : 09.11.2023  |  39 defa okundu..
Cumhuriyetimizi bize armağan eden, İstiklal Mücadelemizin Önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, ebediyete irtihalinin 85’inci yıldönümünde derin bir saygı, sevgi ve özlemle anıyoruz.10 Kasım, Türk Milleti için Atatürk'ü anma günü olduğu kadar, Atatürk'ün devrimlerini anlama ve onun mirasına sahip çıkma günüdür.


Atatürk’ün “Benim naçiz vücudum bir gün elbet toprak olacaktır, fakat Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır.” sözü ile Cumhuriyetimizin 100. Yılında, Devletimize, Vatanımıza, Bayrağımıza, Bölünmez Bütünlüğümüze, Milli İradeye ve bizlere miras bıraktığı Cumhuriyetimize, her zamankinden daha fazla sahip çıkacağız.


Atatürk'ün bize bıraktığı değerleri koruyarak “Yurtta barış, dünyada barış” sözleri ışığında; birlik, beraberlik, sevgi ve saygı duygularımızla, Türkiye'yi daha aydınlık yarınlara taşımaya olan kararlılığımız sayesinde var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz.


10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü vesilesiyle, Cumhuriyetimizin 100. yılının ışığında, ülkemiz ve milletimizin bölünmez bütünlüğü için var gücümüzle çalışacağımıza söz veriyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, silah arkadaşlarını ve kahraman şehitlerimizi minnet ve rahmetle anıyoruz.


Türk Milleti var oldukça Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmaya ve yaşatmaya devam edecektir.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım