+90 539 342 6363
 
   

  ÇANAKKALE TİCARET BORSASI

Tarih : 04.09.2021  |  295 defa okundu..
TSE 2. GÖZETİM TETKİKİNİ BAŞARIYLA TAMAMLADI.Çanakkale Ticaret Borsası (ÇTB), üyelerinin küresel rekabet güçlerinin artırılması ve Çanakkale ekonomisine katkı sağlamak adına, üyelerine sunduğu hizmetin kalitesini artırarak Borsa Meclisi, Yönetimi ve personeli ile çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.


Yaptığı çalışmalar doğrultusunda ÇTB, ISO 9001:2015 KYS 2. Gözetim tetkiki sonucunda Kalite Yönetim Sistemi Belgesinin devamına hak kazanarak başarısına bir yenisini daha ekledi.


02.09.2021 tarihinde TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı 2. Gözetim Tetkiki Ticaret Borsası Merkez Binasında gerçekleştirildi. TSE İzmir Belgelendirme Müdürlüğü Baş Tetkik Görevlisi Gökhan Karay tarafından gerçekleştirilen tetkikte, Genel Sekreter Sevcan Elver, Kalite-Akreditasyon Sorumlusu Gözde Kartal, Proje-İstatistik Sorumlusu Burcu Genç ve birim sorumluları yer aldı.


Açılış toplantısının ardından gerçekleştirilen tetkikte birimler ziyaret edilerek; yapılan çalışmalar, 9001 Kalite Yönetim Sistemi'nin uygulamaları ve sisteminin etkinliği detaylı olarak tetkik edildi.


Gün boyu süren denetim sonrasında yapılan kapanış toplantısında TSE İzmir Belgelendirme Müdürlüğü Baş Tetkik Görevlisi Gökhan Karay’a teşekkür eden Çanakkale Ticaret Borsası Genel Sekreteri Sevcan Elver her denetimin bir eğitim olduğunu vurgulayarak, yapılan bu tür denetimleri, Borsa olarak kendilerini geliştirmek adına önemli bulduklarını ifade etti.


Genel Sekreter Elver; "Üyelerimize daha kaliteli hizmet sunmak için çalışmalarımızı günümüz şartlarına uygun olarak revize ediyor ve hizmetlerimizi bu doğrultuda sürdürüyoruz. Eksikliklerimizi fark edip zamanında iyileştirmeye özen gösteriyoruz. Üyelerimizin rekabet edebilirliklerini artırmak adına hizmet kalitemizi iyileştirmeye devam edeceğiz. Bugün de çok değerli Gökhan Karay hocamızla başarılı bir gözetim tetkiki gerçekleştirdik. Bu gayretlerimizin TSE gibi bir kurum tarafından incelenmesi ve belgelenmesi bizim için gurur verici. Bu vesile ile yol gösterici gayretleri nedeniyle TSE Baş Denetçisi Gökhan Karay’a ve tetkik incelemesine başarıyla hazırlanan Borsa personelimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım