+90 539 342 6363
 
   

  "ÇANAKKALE'DE MUHARREM ERKEK İLE BİRLİKTE ÇOK GÜZEL BİR DÖNEM YAŞAYACAĞIZ"

Tarih : 29.12.2023  |  244 defa okundu..
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, CHP Çanakkale Belediye Başkan Adayı Muharrem Erkek ile yaptığı toplantı sonrası açıklama yaptı. İmamoğlu, "İnşallah çok güzel bir dönemi birlikte Çanakkale'ye yaşatacağız." dedi.Ekrem İmamoğlu'nun açıklamasında şu ifadeler yer aldı:
"Çanakkaleli hemşehrilerimizi, dostlarımızı selamlıyoruz. Muharrem Erkek başkanımızla Çanakkale'de çok başarılı günleri hep birlikte yakalayacağımıza inanıyoruz. Geçmişten bugüne var olan Çanakkale'deki güzel belediyeciliği daha da yukarı taşıyacağından hiç bir kuşku yok. Biz başkamızla sadece Çanakkale merkeze değil, Çanakkale'nin tamamına bir bakışla deyimlerimizi birleştirmeyi ve birbirimizi pozitif anlamda etkilemeyi düşünüyoruz. Bu hem seçim döneminde fark edilecek, hem de seçim döneminden sonra başkanlıklarımıza şehirler bunu fark edecek. Çevre sorunları, ulaşım sorunları, depremle ilgili mücadeleler gibi bir çok konuda birbirimizi destekleyeceğiz.
"YOLUNUZ AÇIK OLSUN"
İstanbul'daki deprem seferberliğini Çanakkale'nin tamamına, bir çok şehrimize yayacağız. Bu konuda Muharrem Erkek başkanımız ile birlikte Çanakkale'nin bütününe, toplantılarla ve iş birliktelikleri ile çalışacağız. Her zaman güçlü bir birlikteliği bölgemize kazandıralım. Muharrem Erkek başkanımıza başarılar diliyorum. Yolu açık olsun. İnşallah çok güzel bir dönemi birlikte Çanakkale'ye yaşatacağız.
"HER ŞEY ÇOK GÜZEL OLACAK"
Toplantı sonrası İmamoğlu'na teşekkürleri ileten Erkek, "Çok teşekkür ediyorum. Çalışmalara başladık. Çanakkale için bugün çok güzel bir toplantı yaptık. Her şey çok güzel olacak." ifadelerini kullandı.

YAZARLAR


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım