+90 539 342 6363
 
   

  "TÜRKİYE OKUYOR ÇANAKKALE OKUYOR"

Tarih : 28.03.2024  |  157 defa okundu..
60. Kütüphane Haftası nedeniyle İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü koordinesinde Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi tarafından “Türkiye Okuyor Çanakkale Okuyor” programı düzenlendi.Morabbin parkında gerçekleştirilen programda “Türkiye Okuyor Çanakkale Okuyor” sloganı ile “Toplu Okuma Etkinliği” gerçekleştirildi.
“Türkiye Okuyor Çanakkale Okuyor” etkinliğine; Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail KAŞDEMİR, İl Kültür ve Turizm Müdürü ÇAĞMAN ESİRGEMEZ, İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan TÜRKARSLAN, Mehmet Akif Ersoy İl Halk Kütüphanesi Müdürü Ali Osman ÜNSAL, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü personeli vatandaşlar ve öğrenciler katıldı.

Toplu Okuma Etkinliğinde kitap okumanın önemine değinen Vali İlhami AKTAŞ, Okuma etkinliğinin destek veren tüm vatandaşlarımıza, öğrencilerimize ve bu etkinliği düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür etti.
Toplumun Kütüphaneye ilgisini çekmek ve okuma alışkanlığı konusunda farkındalık oluşturmak için yapılan etkinlik kapsamında Vali İlhami AKTAŞ, Çanakkale Savaşları Gelibolu Tarihi Alan Başkanı İsmail KAŞDEMİR, İl Kültür ve Turizm Müdürü ÇAĞMAN ESİRGEMEZ, İl Tarım ve Orman Müdürü Nazan TÜRKARSLAN, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü personeli vatandaşlar ve öğrenciler 30 dakika kitap okudular.

YAZARLAR


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım