+90 539 342 6363
 
   

  Wedding Show 2024 Evlilik Hazırlıkları Fuarı Çanakkale

Tarih : 17.04.2024  |  179 defa okundu..
13-14 Nisan da Kolin Hotel de Gerçekleşti.Evlilik Hazarlıkları fuarında ünlü  manken Şebnem Schaefer Türkiye’nin tescilli güzelleri ile podyuma çıktı…

   Evlilik fuarının ilk gününde ziyaretçiler , katılımcı firmaların  ürünleri hakkında bilgi alırken, ikinci günde gerçekleşen defilerle ünlü mankenlerin sunduğu gelinlikleri  yakından görme imkanı buldular. Organizatör Arzu Türkyılmaz  tarafından gerçekleştirilen Wedding Show 2024 gelin adaylarına fikir verirken  sektöre hizmet veren firmalarında ürünlerini yakından gösterme yeni müşterileri ile tanışma fırsatı sağlıyor.

    Çanakkale’de organizasyon anlamında ilklerin temsilcisi Arzu Türkyılmaz Wedding Show 2024 ile  Çanakkale’ye yeni bir heyecan ve hareket getiridi.Wedding Guide evlilik hazırlıkları dergisi ve Onur Kuyumculuk’un sponorrluğunda gerçekleşen Wedding Show  2024 kapanış defilelerinde  Şebnem  Schaefer, Müge İskender  Miss Model Turkey 3.sü Elif Sarıyar Filiz Aydın, Miss Model of Turkey1.cisi Binnur Gülbey Fidan, Madina Abulkhanova, Leyla Dzhumadurdyeva Gizem Gürbüz, Nisa Seçkin. İlayda Alaçatlı ,Aruzhan Törebek.Çocuk manken Tauna. Podyumda muhteşem gelinlikler sundu.

Defilelerin müzikleri Metin Özdemir tarafından hazırlanırken bu muhteşem defileye Koreagraf Tuncay Erkul imzasını attı.

Hülya Ergün Haute Couture ve Gülsial Gelinlik fimalarının  defilelerinin yanı sıra Beraat Gündüz Moda evi ve Serkan Sevinç Damatlık markasıda Wedding Show da yerİini aldı.Boztaş Mobilyanın yeni  kolleksiyonununda yer aldığı evlilik fuarı bu yıl  firmalar  ve ziyaretçiler tarafından oldukça ilgi gördü.

 


YAZARLAR


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım