+90 539 342 6363
 
   

  EGEMENLİK KAYITSIZ ŞARTSIZ MİLLETİNDİR!

Tarih : 23.04.2024  |  136 defa okundu..
Demokrasimizin, ulusal egemenliğimizin sembolü ve güvencesi olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının ve Ulu Önderimizin çocuklara armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 104. yılını idrak ediyoruz.Yüce Türk Milleti; 104 yıl önce büyük bir inanmışlık ve imrenilecek bir irade ile olağanüstü koşullarda kurulan Türkiye Büyük Millet Meclisi’ni ilelebet yaşatmak için, aynı irade ile şanlı Bayrağımızın gölgesinde, Atamızın izinde her türlü mücadeleyi verecektir.


Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 23 Nisan’ı çocuklara armağan ederken aynı zamanda Türk Milletinin destan yazdıran bu güçlü iradesini de emanet etmiştir.


Türkiye Cumhuriyeti Devleti ve Türk Milleti; “Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir” düşüncesi ile çocuklarımız ve genç kuşaklarla beraber onurlu ve sağlam geleceğini şekillendirerek koruyacaktır.


Türkiye Büyük Millet Meclisinin 104. Yıldönümünü gururla kutlarken ilk Başkanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, kurucu milletvekillerini, ebediyete irtihal etmiş bütün milletvekillerimizi rahmetle anıyor, Türkiye Cumhuriyeti Devletine ve Türk Milletine hizmet için vekil olan eski veya yeni tüm milletvekillerimize de sağlıklı ömürler diliyorum.


Ülkemizde ve hangi coğrafyada olursa olsun çocuklara zulmedenlerin, zulme şahitlik edenlerin son bulduğu, insanlık suçlarından uzak, savaşsız, sevgi ve saygı ile bezenmiş huzur dolu bir dünya bırakmak dileğiyle geleceğimizin teminatı çocuklarımızın da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyor, hepsinin gözlerinden öpüyorum.


Sevgi ve saygılarımla,


Selçuk SEMİZOĞLU


Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı


TOBB Ticaret ve Sanayi Odaları Konsey Üyesi

YAZARLAR


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım