+90 539 342 6363
 
   

  ÇTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI SELÇUK SEMİZOĞLU BAYRAMİÇ BELEDİYE BAŞKANI HASAN CEM ATILGAN’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ GERÇEKLEŞTİRDİ

Tarih : 25.04.2024  |  126 defa okundu..
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Bayramiç Belediye Başkanı Hasan Cem Atılgan’a hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.Gerçekleştirilen ziyarette Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ile Bayramiç Belediye İl Genel Meclis Üyesi Sadık Göğüsgeren hazır bulundu.


Ziyaret hakkında bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; Bayramiç Belediye Başkanı olarak seçilen Hasan Cem Atılgan’ı tebrik ediyorum. Çanakkale’mizin her ilçesinde ayrı bir ekonomik değerimiz, ayrı bir tarihi ve coğrafi kültürümüz mevcut. Bayramiç Beyazı AB’den Coğrafi İşaret tescili alan Türkiye’nin 7. ürünü. Benzer şekilde Bayramiç ilçemizin; Bayramiç Elması Bayramiç Tahin Helvası ve Bayramiç Zeytinyağı Coğrafi İşaretli diğer ürünleri. Coğrafi olarak dört mevsim turizm sektörüne cevap verebilecek potansiyele sahip Bayramiç ilçemizi hem bölge hem de ülke ekonomimize daha fazla değer katması için ilgili tüm kurum ve kuruluşlarla işbirliği içinde çalışıyoruz. Bayramiç Belediye Başkanı Hasan Cem Atılgan’a görevinde başarılar diliyorum.” dedi.

YAZARLAR


İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım