+90 539 342 6363
 
   

  ÇANAKKALE ZAFER PARTİSİ’NDEN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA ZİYARET

Tarih : 28.10.2021  |  172 defa okundu..
ÇANAKKALE ZAFER PARTİSİ’NDEN ÇTSO YÖNETİM KURULUNA ZİYARETZafer Partisi temsilcileri Genel Başkan Yardımcısı (Ar-Ge Sorumlusu) Doç. Dr. Tuğrul Kihtir, Genel İdare Kurulu Üyesi Hasan Basri Akşener, Yunanistan Türkleri Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Başkanı Ferruh Özkan, Çanakkale Zafer Partisi İl Başkanı Hasan Demir, Kurucular Kurulu Üyesi Adnan Mecu, Zafer Partisi Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Gürcu, Genel İdare Kurulu Üyesi Nilgün Sadıkoğlu Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu’nu ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.


ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi Semih Toprak ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.


Ziyaretle ilgili bilgi veren Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu; “Demokrasimizin vazgeçilmez unsuru olan çok sesliliği önemsiyoruz. Hepimiz farklı siyasi görüşlere sahip olsak da Odamızın kapısından içeri girdiğimiz andan itibaren siyasi görüşlerimizi geride bırakıyoruz. Çanakkale’nin yararına yapılacak her çalışmada da siyasi kimliklerin bir kenarda bırakılarak tek vücut olunması, 17 plaka olarak hareket edilmesi gerektiğine inanıyoruz.”

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım