+90 539 342 6363
 
   

  İl Sağlık Müdürü Baştürk’ten Başkan Erdoğan’a Ziyaret

Tarih : 25.06.2021  |  63 defa okundu..
Çanakkale İl Sağlık Müdürü olarak göreve başlayan Op. Dr. Gökhan Baştürk, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ı ziyaret etti.Biga Devlet Hastanesi Başhekimliği görevindeyken Çanakkale İl Sağlık Müdürü olarak atanan Op. Dr. Gökhan Baştürk, Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’ı makamında ziyaret etti.

Başkan Erdoğan, “Biga Devlet Hastanesi Başhekimliği görevini başarılı bir şekilde sürdüren Gökhan hocamızın il sağlık müdürü olarak atanmasından memnuniyet duyduk. Korona virüs sürecinde fedakarlıkla çalışan, şimdi tüm Çanakkale’nin sağlık hizmetinde görev alan hocamıza ve pandemiyle mücadelede en ön safta çalışan sağlık çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Yeni görevinde başarılar diliyorum” dedi. Başkan Erdoğan, ayrıca Mehmetçiğin isim babası Bigalı Mehmet Çavuş’un biblosunu hediye etti.

Çanakkale İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Gökhan Baştürk ise özellikle pandemi döneminde hastaneye ve sağlık çalışanlarına desteklerinden dolayı Biga Belediye Başkanı Bülent Erdoğan’a teşekkür ederek, her zaman Biga’nın hizmetinde olduklarını söyledi.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım