+90 539 342 6363
 
   

  BU ÜLKEDE ÖLESİYE ADAM DÖVENE ÖDÜL OLARAK MAKAM VERİLİYOR!

Tarih : 25.06.2021  |  63 defa okundu..
Gelecek Partisi Çanakkale İl Başkanı Yiğit Akkoyun Partisinin genel başkan yardımcısı Selçuk Özdağ’a yapılan saldırının zanlılarından Gülahmet Türk’ün Bursa Ülkü Ocakları Başkanı olarak atanmasına sert tepki gösterdi.



15 Ocak tarihinde gerçekleşen saldırı da Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Eski Milletvekili Selçuk Özdağ Cuma namazına gitmek üzere gitmek üzere evinden çıkarken öldüresiye dövülmüştür. Saldırıdan ağır yaralı olarak kurtulmuştu.

 Konu ile ilgili açıklama yapan Gelecek Partisi Çanakkale il başkanı Yiğit Akkoyun bu tür atamalarla şiddetin meşrulaştırdığını ifade etti. Akkoyun açıklamalarında şu ifadelere yer verdi;
Maalesef ülkemizde son dönemde çok garip şeyler yaşamaya başladık. Bir kişi çıkıyor ülkemize ve bakanlar hakkında iddialarda bulunuyor çıkıpta bir cumhuriyet savcısı bu iddiaların araştırılması için harekete bile geçemiyor.

Bakıyorsunuz bir siyasi partinin genel başkan yardımcısına saldıran şiddet meyilli bir tip ülkü ocakları Bursa il başkanı olarak atanıyor. Yani dövdüğü adam karşılığında cülus bahşişini alıyor. İnanın ülkemiz için endişemiz her geçen gün artıyor. İfadelerini kullandı.





İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım