ÇANAKKALEBURDA
Siz Neredesiniz !
Çanakkalenin En Yaygın Yerel Gazetesi
»  Çanakkale e-Ticaret ile Kalkınıyor Projesine GMKA dan Destek
Tarih : 02.06.2019  |  1027 defa okundu..
Çanakkale e-Ticaret ile Kalkınıyor Projesine GMKA dan Destek


Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Mesleki Eğitimi Geliştirme Mali Destek Programı Kapsamında desteklediği Çanakkale Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinin “Çanakkale e-Ticaret ile Kalkınıyor ” isimli projesi kapsamında tamamlanan laboratuvarların açılış programı Vali Orhan TAVLI’nın katılımıyla yapıldı. 


Saygı duruşu ve İstiklal marşımızın okumasıyla başlayan programda Vali Orhan TAVLI, Milli Eğitim Müdürü Ferhat Yılmaz ve Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi okul müdürü Birgül Uyar Sarı tarafından birer konuşma yapıldı.


Yapılan konuşmaların ardından Vali Orhan TAVLI, GMKA desteği ile kurulan Bilgisayar Laboratuvarı, Büro Yönetimi Alanı Uygulama Atölyesi, Pazarlama Uygulama Atölyesi ve 3 Boyutlu Fotoğraf Atölyelerinin eğitime hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlere plaket verdi.


Güney Marmara Kalkınma Ajansı 2018 Yılı Mesleki Eğitimi Geliştirme Mali Destek Programı Kapsamında 342.923, 13 TL destek alan “Çanakkale e-Ticaret ile Kalkınıyor ” projesi kapsamında Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde kurulan Bilgisayar Laboratuvarı, Büro Yönetimi Alanı Uygulama Atölyesi, Pazarlama Uygulama Atölyesi ve 3 Boyutlu Fotoğraf Atölyelerinin açılışı Vali Orhan TAVLI tarafından gerçekleştirildi.


Açılış programının ardından proje sınıflarını ziyaret eden Vali Orhan TAVLI, öğretmenlerle bir araya gelerek yapılan çalışmalarla ilgili bilgi aldı.


Mehmet Akif Ersoy Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel eğitim sınıfı gezerek öğrenciler bir araya gelen Vali Orhan TAVLI, Özel Eğitim sınıfı öğrencileri tarafından hazırlanan resim ve el işi çalışmaları sergisini gezdi.


Program sonunda Vali Orhan TAVLI, öğretmenlerle de bir araya gelerek bir süre sohbet etti. 

 

░   BUNLARDA İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
░   REKLAM
® ADRES BİLGİLERİ
İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010
Merkez / Çanakkale
Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com
Remzi CAN
📞 +90 286 210 0101
📞 +90 539 342 6363
® HABER BÜLTENİ
Haber Bülteni


Bugün: (423)   Dün: (1671)   Bu Hafta : (19512)   Bu Ay (56664)   Toplam : (1454170)
® İLÇE HABERLERİ
►  Ayvacık
►  Bayramiç
►  Biga
►  Bozcaada
►  Çan
►  Eceabat
►  Ezine
►  Gelibolu
►  Gökçeada
►  Lapseki
►  Yenice
Düzenleme, Yazılım ve Tasarım 2018.. Tüm Hakları Saklıdır.. Çanakkale Web Tasarım