+90 539 342 6363
 
   

  VALİ AKTAŞ'IN "23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI" MESAJI

Tarih : 23.04.2022  |  50 defa okundu..
Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin kuruluşunun ve Milli Egemenliğimizin bütün dünyaya ilan edilişinin 102. yıl dönümünü büyük bir coşkuyla idrak etmenin mutluluğu içerisindeyiz.Egemenliğin millet iradesine bırakılmasının sembolü ve demokrasimizin temellerinin atıldığı Türkiye Büyük Millet Meclisinin kuruluş tarihi olan 23 Nisan 1920, milletimizin için yeniden yükselişin miladıdır.
Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün bugünü '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' olarak çocuklara armağan etmesi geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımıza olan güvenimizi ve onlara verdiğimiz değeri göstermektedir. Tüm dünya çocuklarıyla kutladığımız '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı' aynı zamanda sevgi, dostluk ve kardeşlik bağlarının güçlendiği gündür.
Egemenliğimizin teminatı Sevgili Çocuklarımız; Tarihimizi öğrenip idrak ederek, değerlerimize ve kültürümüze sahip çıkarak, milli ruh ve bilinçle çalışarak geleceğin güçlü Türkiye’sini omuzlarınızda yükselteceksiniz.  Sizlerde var olan vatan sevgisi, devletimizi ilelebet huzur ve birlik içinde yaşatacaktır.
Bu duygu ve düşüncelerle; başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ü, silah arkadaşlarını, aziz şehit ve gazilerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyor, '23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın dünyanın bütün çocuklarına huzur sağlık ve mutluluk getirmesini diyorum.

İletişim Bilgileri


İsmet Paşa Mahallesi İnönü Caddesi
157/1 - 17010 - Merkez / Çanakkale

Bir Sorunuz mu Var
info@canakkaleburda.com

Remzi CAN


+90 286 210 0101
+90 539 342 6363

İlçe Haberleri


  Merkez
  Biga
  Can
  Eceabat
  Ezine
  Lapseki
  Yenice
  Ayvacik

Haber Kategorileri


  Magazin
  Guncel
  Siyaset
  Ekonomi
  Spor
  Cevre
  Saglik
  Emlak
CopyRight by 2021 Çanakkale Burda, tüm hakları saklıdır.
Çanakkale Web Tasarım